Imieniny dziś obchodzą: Eleonory i Feliksa

ślubne - str 3

Ślub - najważniejszy dzień w życiu każdego z nas. Wstępujemy w związek małżeński z ukochaną osobą. Życzenia na nową drogę życia! - 3/3

 • Dzwony biją jak szalone Marsz weselny

  Dzwony biją jak szalone, Marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, Niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat. Nie potrzeba Wam oręża, U stóp macie cały świat.

  92%1
 • Dzisiaj ślub Wasz Państwo młodzi

  Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, W takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, I gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, Że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie.

  92%1
 • Co miłość łączy Niech Bóg

  Co miłość łączy, Niech Bóg błogosławi. W tym krótkim słowie, Na nowej drodze życia.

  92%1
 • Cieszcie się sobą małżonkowie

  Cieszcie się sobą małżonkowie, Po wszystkim dni Waszego życia. Których Bóg Wam użyczył, Bo taki jest Wasz udział. W życiu i wspólnym trudzie, Razem dzielicie radość, I smutek, prawo i obowiązki.

  92%1
 • Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu

  Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie.

  92%1
 • Święta dziś chwila Nadobna Paro!

  Święta dziś chwila Nadobna Paro! Z miłością szczerą, co w sercach płonie u stóp ołtarza klękacie z wiarą, Kapłan nad Wami podnosi dłonie. Bądźcie szczęśliwi! To dwa wyrazy z których niech cała przyszłość się złoży, przyszłość pomyślna, czysta, bez skazy...

  92%1