Imieniny dziś obchodzą: Romany i Damiana

Tęsknota - str 7

Tęsknota to uczucie braku kogoś lub czegoś. Odczuwasz niepokój, smutek, zamyślenie i chcesz o tym powiedzieć? Dobrze trafiłeś! - 7/10

 • Znowu noc kolejna bez ciebie chce sie

  Znowu noc kolejna bez ciebie, chce sie przytulić lecz nie ma do kogo, chce powiedzieć kocham lecz do pustych ścian nie wypada. jesteś daleko dalej niż mi się wydaje, nie czuje twojego oddechu bicia serca, chyba umieram tak umieram z tęsknoty za tobą.

  92%1
 • Brakuje mi Twojej bliskości

  Brakuje mi Twojej bliskości, w praktyce miłości, twarzy roześmianej, słodkości Twych ust, bliskości naszych dusz. Mam w myślach wspomnienia dni w których jesteśmy szczęśliwi ja i Ty. I pamiętaj o tym kochanie, że choć fizycznie przy Tobie mnie nie ma to duchem jestem z Tobą, kocham Cię i o Tobie pamiętam.

  92%1
 • Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom

  Bez Ciebie tak pusto i oczom, i ustom, Śmiech schował się w kącie i śpi. Wieczory się dłużą, a ich jest tak dużo. Nikt bliski nie puka do drzwi. Bez Ciebie jednego, tak wiele jest złego, smutno i płakać się chce. Mijają soboty, pamiętaj więc o tym, że komuś bez Ciebie jest źle!

  92%1
 • Tęsknie za tobą moje kochanie bo tak

  Tęsknie za tobą moje kochanie, bo tak szybko przebiegło nasze rozstanie!

  92%1
 • Śniąc dzisiaj o tobie zagłębiam

  Śniąc dzisiaj o tobie zagłębiam się w sobie, tęskniąc za tobą i myśląc o tobie, kochać cię pragnę szczerzę kochać bardziej niż siebie.

  92%1
 • Znowu samotnie rano się budzę Znowu

  Znowu samotnie rano się budzę, Znowu samotnie z problemami się trudzę, Znowu samotnie z żartów się śmieję, Znowu samotnie łzy gorzkie leję, Znowu samotnie na deszczu moknę, Znowu samotnie tego deszczu łykam kroplę, Znowu samotnie zasypiam wśród ciszy, Znowu samotnie... czy ktoś mnie usłyszy? Czy ktoś usłyszy mego serca wołanie? Czy ktoś odpowie? Czy nic się nie stanie? Tak wiele miłości ze mnie ucieka... Tak wiele miłości dla drugiego człowieka, Więc gdzie jesteś kobieto moich snów?, Przyjdź proszę... nie pozwól cierpieć znów... Już zwalnia swój rytm serce zrozpaczone, Już sen krzepiący na powieki zaciąga zasłonę, Znowu samotnie uczę się śnić... Śnić o tym, by kiedyś... przez kogoś... kochanym być...

  100%1
 • Czemu me myśli wciąż krążą

  Czemu me myśli wciąż krążą wokół wspomnień? Czemu me złamane serce nie potrafi zapomnieć? Czemu choć rozum pragnie zamknąć ten rozdział życia to serce kochające tak złudnej nadziei nie porzuca. Nie chce więcej cierpieć zaś być w końcu szczęśliwa lecz myślami i czynami nieustannie swą dusze zatruwam...

  92%1
 • Wciąż sie błąkam po tym świecie

  Wciąż sie błąkam po tym świecie, Nie ma miejsca w życiu mym, Bo smutno Mi i żle,
  Tęsknota w mym sercu dobija Mnie, Tak dobrze było Mi z Tobą, Lecz czas zabrał Ciebie Mi, Wszystko w gruzy sie zmieniło, I słoneczko zgasło już, Wszędzie ciemno, szaro sie robi, Bo serduszko płacze wciąż, Mam nadzieje że powrócisz, I odmienisz życia Mój sens, Że poczuje to co kiedyś, Gdy byliśmy razem sami, Gdy mówiłeś KOCHAM CIE, I wspomniałeś o Twym sercu, Które bardzo pokochało Mnie..

  100%1
 • Chciałabym Byś Był Przy Mnie Całe

  Chciałabym Byś Był Przy Mnie. Całe Dnie Tulił Opiekował Się, Ale Wiem Że Jest To Nie Możliwe

  92%1
 • Tęsknic -Tęskniłam

  Kocham -Choć kochać nie chciałam.
  Zapomnieć -Nie umiałam.
  Tęsknic -Tęskniłam.
  Ciebie w serduszku zostawiłam! ;*

  100%1
 • Są chwile które w pamięci zostają

  Są chwile które w pamięci zostają, choć czas przemija one nie mijają! Są też osoby raz poznane które bywają niezapomniane!

  92%1
 • Miałam zaledwie 13 lat gdy cię

  Miałam zaledwie 13 lat gdy cię poznałam i kilka miesięcy więcej gdy pokochałam. Teraz gdy jestem dorosła i mam już innego to uwierz mi w ,że nocą gdy wszyscy śpią wspominam ciebie i tęsknię. A TY? powracasz myślą w dawne dni? Całujesz? Ja wiem tylko tyle, że patrzysz na mnie gdy jesteś z Nią. Kocham Cię Tomeczku:(

  92%1
 • Może dzisiaj umrę w nocy by aniołem

  Może dzisiaj umrę w nocy by aniołem Twoim być i już zawsze będę kroczyć razem z Tobą tam gdzie Ty...

  92%1
 • Your my best friend( Kocham was !!*

  Your my best friend:( Kocham was !!:* nie opuszczajcie mnie w trudnych dla mnie chwilach! ;((

  92%1
 • Mimo że jestem już z innym to

  Mimo, że jestem już z innym, to w sercu pozostała ta stara, naiwna dziecięca miłość. Czy Ty czujesz to samo? Czy wspominasz jeszcze? Wiem tylko tyle, że patrzysz:(

  92%1
 • Jestem zagubiona w świecie fantazji

  Jestem zagubiona w świecie fantazji. Zamknięta w miejscu, którego nie znam. Czuje sie jak gwiazda osaczona planetami, Ty mnie nie dostrzegasz, zapomniałeś o moim istnieniu. Czekam wciąż na Ciebie, aż mnie ocalisz. wróć po mnie, a pokażę Ci piękno nieba, razem przejdziemy Droga Mleczna, będziemy tylko My - Ty, Ja i pustka.

  92%1
 • Z każdym dniem z każda nocą czekam

  Z każdym dniem z każda nocą czekam wciąż na tamte dni.. gdy tuliłeś mnie do siebie przyrzekałeś ze nam będzie dobrze jak w niebie..wspomnienia odeszły z resztą ty tez ja wciąż pamiętam i nigdy nie zapomnę CIĘ.

  1%2
 • Byłaś przy mnie tak króciutko

  Byłaś przy mnie tak króciutko W najpiękniejszy życia czas, Lecz odeszłaś tak cichutko Ze swoją miłością wraz. W świecie nic się nie zmieniło, Choć żal serce mi rozrywa, Bowiem miłość z mojej strony Była i wciąż jest prawdziwa.

  50%2